AXM761

SFP+ transceiver 10GBASE-SR

SFP+ MULTIMODE LC GBIC

SFP+ optics voor multimodus 50/125 µm OM3 of OM4 glasvezel

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers passen in standaard SFP+ interfaces van de M5300-, M7100- en M7300-serie en maken hot-swappable installeren en verwijderen mogelijk. Bepaalde smart switches en Plus-switches kunnen ook worden verbonden met 10 Gigabit SFP+ transceivers.

Model: AXM761
Krijg ondersteuning
 
  • 10 Gigabit Ethernet glasvezelconnectiviteit voor korte afstanden
  • LC-duplexconnector
  • Past in SFP+ interfaces van managed switches van de M5300-, M7100- en M7300-serie
  • Past in SFP+ interfaces van alle smart en Plus-switches
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet tot afstanden van 550 m met 50/125 µm OM4 multimodus glasvezelkabels
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet tot afstanden van 300 m met 50/125 µm OM3 multimodus glasvezelkabels
  • Geschikt voor Gigabit Ethernet tot afstanden van 33 m met 62,5/125 µm OM2 multimodus glasvezelkabels
  • Bestelnummer onderdeel: (1 eenheid) AXM761-10000S
  • Bestelnummer onderdeel: (pakket met 10 eenheden) AXM761P10-10000S

NETGEAR-garantie

  • Dit product wordt geleverd met een NETGEAR beperkte garantie op de hardware van 5 jaar.